Hakkımızda - Kuleli Bilişim

0312 439 82 61
info@kulelibilisim.com.tr
İçeriğe git

Ana menü:

Hakkımızda

KULELİ BİLİŞİM yapısal kablolama sektöründe anahtar teslim Network çözümleri üretmek amacı ile kurulmuştur.
KULELİ BİLİŞİM, Kalite ve güveni ilke edinip tüm sektörlerde gelişen teknolojik ihtiyaçlara, profesyonel hizmet anlayışıyla hizmet vermek için kurulmuştur. KULELİ BİLİŞİM kurumlara akıllı ve ileri teknolojiler konusunda çözümler sunmaktadır. Özellikle Zayıf Akım Sistemlerialanlarında faaliyetlerini yürütmekte olup, konusunda uzman mühendis ve teknik kadrosuyla sistem tasarımı ve entegrasyonu gerçekleştirmektedir.
KULELİ BİLİŞİM sağladığı hizmetlerin, rekabet avantajı oluşturacak ve iş hayatında verimliliği arttıran çözümler olmasına özen göstererek, müşterilerini her zaman bir adım öne taşımaktadır.
KULELİ BİLİŞİM genç bir firma olmasına rağmen, güçlü finans yapısı ve kuruluşundan bugüne kadar yapmış olduğu projelerle birlikte Türkiye’nin saygın, bilinen, kaliteli hizmet sunan elektronik sistemler ve teknoloji firmaları arasındaki yerini almıştır.
Ayrıca firmamız, konusunda lider yurtdışı ve yurtiçi üretici çözüm ortaklarıyla birlikte kurumlara geniş ürün portföyü ile hizmet sağlamaktadır.

Prof. Dr. Aziz Sancar Caddesi 27/2 - Çankaya / ANKARA
İçeriğe dön | Ana menüye dön