Fiberoptik Sistemler - Kuleli Bilişim

0312 442 58 49 info@kulelibilisim.com.tr
Sayfaya git
Fiberoptik Sistemler
Fiber optik, insanın saç teli kalınlığında ve çok hassas üretilmiş saf bir cam ip üzerinden ışığın iletilmesi prensibiyle çalışan bir sistemdir. Bu şekilde üretilmiş kabloların tercih edilmesinin en büyük sebebi her zaman stabil bir bağlantı sunmasıdır.
Bilişim, Telekom ve / veya Otomasyon sektöründe kullanılan her türlü fiber optik sistemin dizaynı, malzeme temini, sonlandırılması, testi ve sonrası bakım hizmetlerini personelinin konunun uzmanı firmalarda yıllar boyunca edindiği tecrübe ile vermektedir.

KULELİ BİLİŞİM çok tecrübeli Fiber Optik enstelasyon ekibine sahip olup, bu ekibi ile Başta yurt içi olup yurt dışı projelerde de hassasiyet gerektirecek fiber optik çalışmalarına aktif ve pasif fiber optik ürünlerin temini ve kurulum hizmetlerini sunmaktadır.

Fiber optik çalışmalarında 1998 yılından bu yana saha uygulama tecrübesine sahip olmanın verdiği uzmanlıkla yüksek bir işçilik kalitesi ile kayıpsız hızlarda fiber optik kablolama hizmetleri sunmaktayız.

A- EPOXY FIBER OPTIK TERMINASYON" Hızlı Yapıştırma Tekniği ile Fiber Optik Sonlandırma" HİZMETİ;
İle Multimode50/125mikron 62,5/125 mikron
Singlemode9/125 mikron  

İndoor,outdoor tüm fiber optik kablolarda ST/SC/MTRJ/LC Fiber optik konnektör sonlandırma hizmeti verilir.

B- FUSION SPLICE FIBER OPTIK TERMINASYON"
Core to Core Ark yöntemi ile Fiber Optik Sonlandırma"
İle Multimode50/125mikron 62,5/125 mikron
Singlemode9/125 mikron  

İndoor,outdoor tüm fiber optik kablolarda ST/SC/MTRJ/LC Fiber optik konnektörlü Pigtail   sonlandırma hizmeti verilir.i verilir.
Web sayfa'ya geri dön