İşçilik Hizmetleri ve Proje Yönetimi - Kuleli Bilişim

0312 442 58 49 info@kulelibilisim.com.tr
Sayfaya git
Proje yönetimi, çeşitli bilgi, beceri, araç ve tekniklerin, proje gereksinimlerini karşılamak üzere proje faaliyetlerinde uygulanması. Proje yönetimi, proje başlatma, planlama, yürütme, izleme, değerlendirme ve kapatma süreçlerinin uygulanması ile gerçekleştirilen bütünsel bir faaliyettir.
Firmamız geniş teknik kadrosu ile aynı sektörde çalışan firmalara işçilik ve proje yönetimi hizmetleri vermektedir. Müşterilerinin projelerini, dizayn aşamasından test aşamasına kadar kendi proje liderleri yönetiminde yürütmekte ve bütün aşamaları gösterir dokümanları ile teslim etmektedir.

Bilgi ve tecrübelerimizi projeler kullanarak, firmaya minimum eforla makimum kazanç sağlanması hedeftir. Özellikle son dönemlerde, Yurtdışı tecrübelerimizi; Afganistan, Libya, S. Arabistan, Irak, İran, Azerbeycan, Kazakistan ve diğer Türki Cumhuriyetlerde gerçekleşen projelerde kullandık.

Özellikle Afganistan projeleri Amerikan standartlarında oluşturulduğundan dolayı ciddi sıkıntılar olmaktadır. Daha önce bu tür de bir çok projenin submittal'ları çıkarılıp, projenin ciddi anlamda hız kazanması sağlanmıştır. Bunlara örnek olarak;

Irak Bağdat'da bulunan Irak devlet sarayı olan binanın tüm güvenlik kamera sistemi 65 km. FİBEROPTİC kablo kullanılarak çalışır halde teslim edilmiştir. Bunun yanı sıra diğer bir saray AMERİKAN büyük elçiliğine çevrilmiş tüm data otomasyon ve güvenlik altyapısı devreye alınarak METİŞ-EPİK ortaklığına teslim edilmiştir.

Bir başka proje;
Zafer İnşaat için Afganistan-BAGRAM hava üssünde yapılan uçak bakım hangarlarının data telefon ve otomasyon altyapısı sonlandırma, test ve devreye alma işlemi gerçekleştirilmiştir.
Web sayfa'ya geri dön