Doğru Tasarım - Kuleli Bilişim

0312 442 58 49 info@kulelibilisim.com.tr
Sayfaya git
Doğru Tasarım
Sektörünün dinamik ihtiyaçlarına göre sürekli geliştirilen iş süreçleri, gerekli teknik ve mesleki kalifikasyona sahip insan kaynakları ile hizmet üreterek sürekli müşteri memnuniyetini ve güvenini tesis etmek ve bunların sonucunda ticari başarıyı sürekli kılmak amaçlanmalıdır.

Network sistemlerinde Doğru Tasarlanmış ve uygulanmış yapısal kablolama, verimli, hızlı, güvenli ve kesintisiz çalışma ortamı sağlar. Aynı zamanda Yapısal Kablolama Sistemleri kritik iş uygulamalarının üzerinde çalıştığı network sisteminin en uzun süre kullanılan parçasıdır. Network sistemlerinin kablolama alt yapısı kadar uzun kullanılan başka hiç bir elemanı yoktur. Bu denli önemli olan kablolama alt yapısı kurumların toplam network yatırımlarının %20'sini oluştururken, karşılaştığımız network problemlerinin %80'inin temelinde hatalı tasarlanmış ve uygulanmış kablolama sistemleri tespit edilmiştir.

Bir işletme için hayati haberleşme platformu olan yapısal kablolama sistemimiz tasarımdan kuruluma kadar sürekli takip edilmesi gereken önemli süreçler içerir.

Projelerimizde keşif ile belirlenen ortam ihtiyacına göre UTP (Unshilelded Twisted Pair) CAT5e, CAT6, CAT7 ya da korumalı tip STP (Shielded Twisted Pair) STP, S/STP, FTP gibi Bakır kablolar ile çözüm sunulur.

Aynı zamanda projede mesafe, güvenlik, yüksek bant genişliği, elektromanyetik koşullar göz önüne alındığında Fiber optik kablolar en iyi çözümü sunmaktadırlar. Indoor ve outdoor uygulamalar için Multimode ve singlemode kablolar arasından çözüme uygun kablo tipi, Core adı verilen damar sayısı ve kompenetleri ile belirlenerek, toplama merkezleri arası, katlar arası (şaft), binalar arası omurga, kampus back bone, metropol ya da switchten masaya gibi çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır.
Web sayfa'ya geri dön